Közeledik a vége, immár a 32. fordulót játssza a Real Madrid a spanyol bajnokságban. A Bernabeu meggyötört gyepén, az Almeria fog vendégeskedni szombaton kora este, 18:30-tól. Ismét abban a helyzetben vagyunk, hogy az Atletico Madrid 2 pontra van mögöttünk, azaz nem szabad hibázni, amennyiben igényt tartunk a második helyre.
Jó hír, hogy visszatér a kapuba Courtois, és Benzema is játékra jelentkezik. Rossz hír, hogy Modric a hírek szerint minimum két hétre kidőlt. Reméljük Militao ezúttal nem a dublőrét küldi el a mérkőzésre, mert az a valaki, aki a szerepkörében játszott az utolsó meccsen, az a Castillába se férne be. Értem én, hogy a La Ligában már lefőtt nekünk a kávé, de azért szégyenbe’ ne kelljen már maradnunk.
Az Almería erősen ingázott az első és a második liga között, amikor össze tudtunk velük futni bajnokin, általában jól megvertük őket. 3-4-5 gólt sosem sajnáltunk tőlük, de 2011-ben egyszer összejött egy 8-as is! Az őszi 2-1-es győzelmünk a legszerényebb ebben a sorban. Az Almería 2 pontra van a kieső helyektől, szóval menekülőben van, oda kell tennie magát minden egyes találkozón.
Az esti időpontot elrabolta a Barca – Betis, úgyhogy megint 18:30-kor fogunk játszani.
Átalakuló csapatunk második "éles" meccse következik vasárnap este. A Pachuca végképp nem egy verhetetlen gárda,…
A legelső mondat, amit le szeretnék írni a Xabi érában, hogy türelemmel kell lennünk. Talán…
Talán nem vagyok egyedül azzal, hogy napok óta Modric és Ancelotti méltatását olvasom a közösségi…
Úgy léphet pályára a Real Madrid ma kora este Sevillában, hogy biztos a 2. helye…
A Mallorca elleni hazai az egyik legjelentéktelenebb mérkőzésé vált a szezonban. Az első meccsünk a…
Ancelotti a klasszikus előtti sajtótájékoztatón még odaszúrt egyet a Barcának, hogy ebben az évadban biztosan…